Hakkımızda


Mekanik tesisat, endüstriyel projeler ve kurduğumuz sistemlerle edindiğimiz 13 yılı aşkın tecrübelerimizin sonucu, 2021 yılı başında Asis Mekanik Mühendislik olarak faaliyetlerimize devam etme kararı aldık.

Asis Mekanik Mühendislik olarak teknik altyapı ve deneyimli kadro ile mekanik tesisat alanında müşterilerimizin her türlü talebine çözüm odaklı yaklaşarak kaliteli, ekonomik, enerji verimliliği yüksek sistemlerle çözüm sunmak, müşteri memnuniyetini ticari kaygıların önünde tutmak en büyük prensibimizdir.

Misyonumuz


ASİS Mühendislik’in misyonu; ticari kaygıların önünde, enerji verimliliği yüksek sistemlerle amaca yönelik çözümler sunmaktır. Sistemlerini sunarken ve beklentileri karşılarken iş sağlığı, güvenliği, çözüm odaklı yaklaşımı da görev edinmiştir. ASİS Mühendislik olarak temel görevlerimizden biri de çağdaş çözümlerimizle müşterilerimizin rakipleriyle mücadelesine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz


Mekanik tesisat sektöründe öncü, güvenilir, bir firma olmak; uzman mühendislik farklılığı ile istikrarlı biçimde büyümek ve gelişmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Müşteri memnuniyetini merkeze alarak yüksek kaliteli hizmetler ve sistemler sağlamayı amaçlıyoruz. Ülkemize karşı sorumluluğumuzun da farkında olarak yarınların daha yaşanılabilir olması için çalışmalarımızı geliştiriyoruz.